Darmowa dostawa
 
Zwrot do 30 dni
 
Rabat -25%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zamówienia wysyłamy z miłością

2021-05-04

Świadomość to ona przyświeca nam przy podejmowaniu ważnych decyzji. Zwracamy uwagę na nasze otoczenie, środowisko i co najważniejsze - na Twoje potrzeby! Dzisiaj chcemy powiedzieć Ci trochę o naszej dostawie, w której pojawiły się nowe opcje do wyboru, zostań z nami do końca i przekonaj się, która jest idealna dla Ciebie.

 

Ekologiczne pakowanie

Zanim przejdziemy do omówienia poszczególnych form dostawy, pragniemy nieco się pochwalić naszymi ekologicznymi przesyłkami. Mając na uwadze troskę o naturę, do zapakowania Twoich zamówień wykorzystujemy wyłącznie przyjazne środowisku materiały pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Produkty owijamy w naturalny papier pakowy i umieszczamy w biodegradowalnych pudełkach kartonowych, a następnie zabezpieczamy papierową taśmą klejącą. W ten sposób znacząco ograniczamy zużycie tworzyw sztucznych.

 

Darmowa Dostawa

Mamy nadzieję, że zaraz wywołamy uśmiech na Twojej twarzy! Dlaczego? Ponieważ Smile InPost to darmowa dostawa do paczkomatów zamówień powyżej 40 zł. Zasady Smile InPost są klarowne - nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów za wysyłkę, a jedynym warunkiem skorzystania z usługi są zamówienia przedpłacone za minimum 40 zł.

 

Ekspresowa dostawa

Teraz przejdźmy do naszych wyników- czy wiesz, że aż 99% zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin?!

Jest to możliwe przede wszystkim dlatego, że w przeciwieństwie do wielu sklepów, całym asortymentem dysponujemy na miejscu- w Polsce w naszych magazynach. Nie zapominajmy o naszym zgranym i dynamicznym zespole! Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem realizacji Twoich zamówień, a za główny cel postawiliśmy sobie zapewnienie najlepszej obsługi klienta.

Pragniemy jeszcze bardziej skrócić czas dostarczania przesyłek, dlatego wprowadzamy nową formę dostawy - Wysyłka Express, której gwarantujemy wysłanie paczek jeszcze tego samego dnia. Warunkiem skorzystania z usługi jest złożenie zamówienia do godziny 11:00 oraz skorzystanie z natychmiastowej formy płatności. Gwarantujemy, że Twoja paczka opuści nasz magazyn jeszcze tego samego dnia i ekspresowo dotrze do Twoich drzwi.

Opcja dostępna jest od poniedziałku do czwartku, a co z weekendami? To w następnym punkcie.

 

Paczka w weekend

Dzięki usłudze InPost Paczka w Weekend Twoje zamówienie dostarczymy do paczkomatów w całej Polsce także w soboty i niedziele. Wystarczy, że złożysz zamówienie w piątek lub sobotę do godziny 11:00 i otrzymasz paczkę jeszcze w weekend. Usługa jest dodatkowa płatna (4,99 zł) i można z niej skorzystać wyłącznie w piątki i soboty.

 

Poza sklepem internetowym działamy prężnie w salonach stacjonarnych, w których możesz odebrać swoje zamówienia i skorzystać z profesjonalnej usługi brafitterskiej. Warunkiem skorzystania z tej odbioru osobistego jest płatność z góry.

 

 

Po odbiór osobisty zapraszamy do naszych Salonów Triumph:

Salon Triumph - Galeria Solna
ul. Wojska Polskiego 16
Inowrocław
tel: 506 036 600

Salon Triumph - Galeria Pomorska
ul. Fordońska 141
Bydgoszcz
tel: 798 992 574

Salon Triumph - FOCUS
ul. Jagiellońska 39-47
Bydgoszcz
tel: 500 494 780

Salon Triumph - Galeria Wzorcownia
ul. Kilińskiego 3
Włocławek
tel: 515 350 975

Salon Triumph - Galeria Leszno
Aleje 3 Maja 12
Leszno
tel: 798 33 99 53

Salon Triumph - Galeria FERIO
ul. Ogrodowa 31a
Stare Miasto
tel: 512 045 390

 

pixel