Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ruszaj się bo to kochasz nie dlatego, że musisz

2020-05-15

Poznaj kolekcję sloggi mOve

Sloggi Move
 
Niezależnie od tego, czy biegasz po parku
czy przechadzasz się po mieście, wierzymy w radość, którą możemy czerpać z ruchu.
Dlatego powstała kolekcja mOve, zaprojektowana tak, aby każdy Twój ruch był komfortowy i sprawiał radość.
 
Sloggi Move Fly

mOve FLY

Nowoczesna kolekcja sportowa o właściwościach termoregulacyjnych przeznaczona dla bardziej wymagających sportów. Oznacza to, że mOve FLY ogrzewa ciało kiedy jest chłodne i chłodzi, kiedy jest przegrzane. Czyż to nie brzmi świetnie? To gorący news. W zależności od sytuacji mOve FLY równoważy ciepło ciała z temperaturą środowiska. Rozciągliwość materiału zapewnia doskonałe wsparcie i kontrolę, do tego stopnia, że nic Cię nie ogranicza.

 
Sloggi Move Flex

mOve FLEX

mOve FLEX będzie idealnym wyborem do aktywności wymagającym elastyczności i zwinności. Materiał gwarantuje całkowitą swobodę ruchów, a technologia zapewnia niebywały komfort użytkowania. mOve FLEX eliminuje dyskomfort, pozwala na prawdziwą swobodę ruchów i gwarantuje poczucie świeżości podczas aktywności fizycznej. Niezależnie od tego, czy jesteś trenerem w pełnym wymiarze godzin czy rekreacyjnie uprawiasz jogę w parku, możesz liczyć na prawdziwy komfort i swobodę.

 
Sloggi Move Flow

mOve FLOW

mOve FLOW poprawia krążenie krwi, co oznacza, że nawet jeśli tempo Twojego ruchu zwalnia, Twoje ciało pozostaje rozgrzane i gotowe do działania.

 

Zobacz całą kolekcję Sloggi mOve »

pixel