Darmowa dostawa
 
Zwrot do 30 dni
 
Wyprzedaż do -70%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kierunek na Ekologię

2020-11-17

Myśl o przyszłości i postaw na ekologię.

Mając na uwadze dobro środowiska, wprowadzamy pozytywne zmiany i praktyki na wielu płaszczyznach naszych działań. Pragniemy zwiększać świadomość i odpowiadać na współczesne potrzeby nie tylko naszych klientów, ale także ekologii, dlatego na każdym kroku staramy się minimalizować ilość odpadów i stawiamy na naturalne i poddawane recyklingowi materiały.

 

Ekologiczne Przesyłki

W naszych paczkach nie znajdziesz już plastiku, nie wykorzystujemy zabezpieczeń i wypełniaczy z tworzyw sztucznych, zamieniliśmy także foliowe taśmy klejące na papierowe mocne taśmy pakowe. Stawiamy na ekologiczne alternatywy, nie rezygnując z jakości i funkcjonalności.

Kartony, bibuły wypełniające i taśmy - wszystkie materiały użyte do zapakowania zamówień są w pełni ekologiczne i pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu rozpakowanie przesyłki nie przysporzy Ci problemu z segregacją odpadów i przede wszystkim zmartwień o nasze środowisko.

 

Wybieraj to co jest przyjazne dla środowiska

Twoje decyzje zakupowe mają wpływ na środowisko. Wybór wysokiej jakości produktów to krok w dobrym kierunku, w ten sposób ograniczasz ilość odpadów i uczysz się podejmowania przemyślanych decyzji zakupowych.

Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, solidnie wykonane i wytrzymałe, które posłużą przez długi czasz, o wiele dłużej niż w przypadku produktów niskiej jakości, które zużywają się znacznie szybciej i prędzej lądują w odpadach.

 

Zwiększamy świadomość

Patrzymy na naszą działalność z szerszej perspektywy i wszędzie staramy się wprowadzać zmiany, począwszy od środka naszej działalności . W naszej pracy towarzyszy nam zasada zero waste, dzięki czemu mamy na uwadze ograniczenie odpadów, podejmowanie przemyślanych decyzji i ograniczenia wydruków wewnętrznych. Udowodniliśmy sobie, że wszystko zależy od odpowiedniego nastawienia i pragniemy kontynuować obrany kierunek i zarażać nim innych.

 

pixel