Darmowa dostawa
 
Zwrot do 30 dni
 
Wyprzedaż do -70%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Domowe Walentynki

2021-01-26

Gdy każdy dzień wygląda podobnie, trudno jest przerwać rutynę. Zatem co zrobić, by nadchodzące walentynki były wyjątkowe? Przede wszystkim daj się ponieść chwili zapomnienia, a przy odrobinie chęci i kreatywności z pewnością uda Ci się spędzić ten dzień w szczególny sposób.

Unikaj pułapek myślowych

Dzień dobry Kocham Cię!

Pamiętaj, że proste gesty są najpiękniejsze, dlatego polecamy, aby walentynkowe świętowanie rozpocząć już o poranku, najlepiej śniadaniem do łóżka. Smaczny posiłek i miła rozmowa pozytywnie Was nastroją na resztę dnia.

 
Wyznacz realne cele

Przez żołądek do serca

Pozostajemy przy temacie jedzenia, w końcu romantyczna kolacja przy świecach to randkowa klasyka! To musi się udać niezależnie od tego czy postawicie na specjały z lokalnych restauracji, czy własne dania. Jeśli lubicie działania zespołowe i dobrą zabawę polecamy wspólne gotowanie. Żeby było ciekawiej, poszerzcie swoje kulinarne horyzonty i wypróbujcie zupełnie nowy przepis.

PS. Walentynki to idealna okazja na odrobinę słodkości. W obliczu ulubionych pralinek, czy deseru możesz zapomnieć o diecie na ten jeden dzień.

 
Znajdź swoją aktywność

Czas na spa

Każdemu należy się chwila zapomnienia i solidna dawka relaksu. A nic tak nie relaksuje, jak odrobina błogiego lenistwa w połączeniu z troską o ducha i ciało. Polecamy zabiegi pielęgnacyjne i wspólne masaże z olejkami. Aromaterapia i kojąca muzyka pomogą Wam przenieść się w krainę przyjemności. Możesz pójść o krok dalej i zaproponować drugiej połówce wspólną sesję jogi i medytacji.

 
Wygospodaruj czas

Wehikuł czasu

Dla osób z dłuższym stażem związku walentynki są idealną okazją, aby zatrzymać się na moment i powspominać. Wspólne oglądanie zdjęć przypomni Wam najmilsze chwile. Może warto spróbować odtworzyć Waszą pierwszą randkę? Może być naprawdę zabawnie, a z pewnością romantycznie. (Nie zapomnijcie o pamiątkowym zdjęciu z tegorocznych walentynek!)

 
Notuj postępy

Jesteś moją walentynką

Zwykła kartka to dla Ciebie za mało? Napisz list do ukochanej osoby, skupiając się wyłącznie na pozytywnych aspektach. To piękny sposób na wyrażenie swoich uczuć. Poza wyznaniem miłości napisz w liście za co cenisz partnera i za co pragniesz podziękować. Nie zapomnij zdradzić swoich najmilszych wspomnień i marzeń związanych z ukochanym. Możesz też wcześniej zaprosić drugą połówkę do wspólnej zabawy i wspólnie odczytać swoje listy. Zrobi się naprawdę sentymentalnie.

 
Zainwestuj w sport

W to mi graj

Nikt nie powiedział, że walentynki muszą ociekać lukrem, a w powietrzu ma unosić się słodka aura. Warto oderwać się na moment i dać ponieść się odrobinie szaleństwa. Wspólna gra na konsoli, a może klasyczne planszówki? Wybór jest naprawdę szeroki, decyzja należy do Was.

PS. Uwaga: podczas gier opartych na rywalizacji łatwo zejść na ścieżkę wojenną! :D

 
Notuj postępy

Muzyczna Składanka

Gdy nie ma mowy o koncertach, a muzyka jest istotnym elementem Waszej codzienności, możecie razem przygotować waszą autorską playlistę, do której z chęcią będziecie wracać. W ten sposób stworzycie nie tylko składankę piosenek, ale coś unikatowego, co będzie świadczyć o waszym uczuciu. Kolejny plus? Spokojnie możecie połączyć tę czynność z prywatną potańcówką dla dwojga.

 
Zainwestuj w sport

Seans filmowy

Kino ma swój niepowtarzalny czar, odtwórz salę kinową we własnym domu. Postaw na przytulny nastrój i słynne przekąski filmowe. Popcorn, orzeszki w karmelu i tradycyjnie - cola. Możesz wybrać jeden film, my polecamy długi maraton filmowy.

 

Chcesz, by było jeszcze romantyczniej? Odsyłamy do naszej listy kultowych filmów.

1. Pamiętnik (2004) reż. Nick Cassavetes,
2. Amelia (2001), reż. Jean-Pierre Jeunet,
3. Jeden dzień (2011), reż. Lone Scherfig,
4. Zanim się pojawiłeś (2016), reż. Thea Sharrock,
5. Śniadanie u Tiffaniego (1961) Blake Edwards,
6. Przeminęło z wiatrem (1939), reż. Victor Fleming,
7. Casablanca (1942) reż. Michale Curtiz,

8. Wiek Adeline (2015), reż. Lee Toland Krieger,
9. Czas na miłość (2013) reż. Richard Curtis,
10. Anne Hall (1977) reż. Woody Allen,
11. Notting Hill (1999) Roger Michell,
12. Kiedy Harry poznał Sally (1989) reż. Rob Reiner,
13. Sekret: Odważ się marzyć (2020) reż. Andy Tennant,
14. PS. Kocham Cię (2007) reż. Richard LaGravenese,

 

pixel